Skutecznie pomagam Amatorom Biegania poprawiać wyniki!

Moja unikalne metody pomogą Ci przyspieszyć od kilku do kilkudziesięciu minut na dystansach od 3km do ultra

Umów się na bezpłatną 20 minutową konsultację. Wypełnij poniższy formularz i sprawdź czy kwalifikujesz się do współpracy ze mną!  Posłuchaj opini na temat pracy ze mną i moich gotowych planów

  Zresztą posłuchaj innych zawodników bezpośrednio po ich startach!

  "Życiówki poprawione na wszystkich dystansach!"
  opinia-1
  "Jestem potrójnie zadowolony! - 3 życiówki"
  opinia-2

  Zawsze możesz jeszcze jeszcze zobaczyć 168 opinii na moim fejsie - chyba że nie zaktualizałem i jest tego więcej :-)

  Posłuchaj o debiucie w Maratonie w Atenach i całym sezonie

  Krzysiek po 4 miesiącach współpracy - cel maraton z 4h6min na na 3h20min


  Krzysiek robi w weekend mocniejszy trening przed Wings for life i na treningu robi życiówkę na 10km i 21km. Hmm Krzysiek w styczniu przyszedł z życiówką maratońską na poziomie 4h6min dziś długie wybieganie w tempie na 3h20min przy budowanym tempie - bez gazu od początku 🙂. Duma! Chciałbym powiedzieć że sam nie wiem jak to możliwe, ale brak wymówek i rzetelnie wykonywane 4 treningi w tygodniu dają efekty 😉. Do tego pozytywne nastawienie i brak ciśnienia, że wyniki mają być jutro. O to chodzi!
  180224756_4569081769773625_4320606149239247594_n

  Michał - przygotowanie do Ironmana - 3 miesiąe współpracy!

  Michał, ale urwał! - poprawia stare FTP z 220wat (20marzec 2021) na 253wat (2maj 2021). Dodatkowo mega progres w bieganiu. 21marca - 5km przebiega w 23min 51sek - 4:46/km, a wczoraj 21min47sek - 4:20/km. Michał trenuje do Ironmana i lecimy mocno w kierunku 300wat i na złamanie 20min na 5km przy okazji. Mega gratsy! Za nami już 3miesiące współpracy.

  Edyta - przygotowanie do 1/2IM triathlon

  Dzisiaj gratki dla naszej wspaniałej Edyta Konarska za zajęcie 4 miejsce w kategorii wiekowej i poprawę 13minut na duathlonie w Katowicach na sprinterskim dystansie. Powiem Wam, że Edyta pięknie trenuje i niczego nie odpuszcza. 7-12 jednostek tygodniowo było grane i pięknie przez to przechodziła więc są też efekty! Poniżej krótka relacja od Edyty i wielkie Aloha od grupy! Edyta już tydzień startuje w Sobótce na 60km więc trzymamy kciuki! Trening był grany moc jest można startować dużo i intensywnie! Relacja Edyty ze startu: "Mój pierwszy start duathlon 2021. Jechałam pełna obaw czy dam radę czy podołam, później pomyślałam że pobiegnę sprawdzę się spokojnie. Start wg czasów ustawiłam się na końcu (w sumie nawet nie wiedziałam), spytam kolegi obok, ilu za nami on mówi my ostatni, szok. Nie znam trasy zaczynam gonić aby mieć kontakt wzrokowy, nie taka była taktyka, kończę bieg przy prawie max HR, jestem zmęczona, a tu rower i wieje. Jadę mam myśli znowu to samo brak energii, próbuje złapać koło żeby odpocząć, nabrać sił, nie poddaję się. Udaje się jakoś się odbudowuje trochę, mam nadzieje. Jadę do końca. Oczekiwałam od siebie więcej ale wyszło i tak przyzwoicie. Wychodzę na bieg i się boję, że to koniec moich zasobów energetycznych. Ale za chwilę ogromne zdziwienie że moje nogi coraz szybciej chcą biec 😱, nigdy nie miałam tak że biegłam do mety szybko. Zawsze to był bieg przerywany spacerem, a dzisiaj mega bieg i z każdym km szybciej, jestem w szoku, to nie ja. A jednak ja. Mogę, dałam radę 💪. Zaufałam Adamowi na 100% i bardzo dziękuję mu za to co dzisiaj przeżyłam, chcę więcej 😍😍 Ode mnie na koniec. Spokojnie wystartujesz z mocniejszą grupa następnym razem, złapiesz odpowiednie koło i będzie lepiej! Super bieg i praca!
  received_211450614082614
  opinia1

  Leszek po tylko dwóch miesiącach współptacy - dyscyplina bieganie

  opinia 5

  Kolpletny Atleta - ćwiczenia core, rozciąganie i aktywacja jak widać przynoszą efekty. W pewnym wieku lub przy siądzecej pracy warto mieć pewny zestaw ćwiczeń dzięki któremu możesz cieszyć się z uprawianego sportu ;-). Gratki za Konsekwencję Tomek

  opinia3

  Ola korzystała z gotowego planu - baza biegowa z rozpędem!

  opinia2

  Paweł gotowe plany treningowe + Kompletny Atleta

  Opnia5

  Maciek 2 miesiące współpracy - 12min poprawy na dystansie 15km i to nawet trasie z 200m przywyższeń

  187365147_813011709320990_6146254048972654025_n

  Romek 3 miesiące współpracy - zwycięstwo w półmaratonie i przygotowanie do złamania trójki

  187645797_908890759686767_4988204562425836592_n

  Paweł przygotowanie do Ironmana! Poprawa ftp z 270wat na 320!

  KIM JESTEM I DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ ZE WSPÓŁPRACY INDYWIDUALNEJ?

  Aloha! Nazywam się Adam Sułowski i uczę zapędzonych życiem Dzików, i tych zasiedziałych przy biurku też, jak uprawiać sport bez ciśnienia i zdrowo się odżywiać.

  Od 8 lat jem roślinnie i na tej diecie osiągam swoje najlepsze wyniki sportowe. O swojej drodze opowiedziałem nieco więcej w największych mediach min. “Dzień Dobry TVN” - mam za sobą sześć ultra triathlonów, w tym Doubleironman z 2015 roku, w którym ustanowiłem rekord Polski poprawiony po 25 latach po Jerzym Górskim, bohaterze filmu "Najlepszy".

  Dlaczego pomagam innym?

  Wiem, że coraz więcej osób zaczyna zaczyna biegać i startować w triathlonach, wiele z nich jest już zaprawionymi w boju Dzikami i trenują już od lat.

  Jednak wiem też, że wokół samego biegania narosło sporo mitów. A bo nudne, ciężkie, niezdrowe, a tak w ogóle to triathlon to sport już tylko dla wybranych.

  Absolutnie NIE.

  Pokazuję to na swoim przykładzie - trenując do różnych zawodów nigdy nie miałem kontuzji związanych z treningiem (owszem zdarzyły się urazy związane z nartami czy sztukami walki). Startowałem w maratonach, przygotowuję się do zawodów i dużo czasu poświęcam na różne adventure'y. Przejechałem rowerem dookoła Polski, całą Tajlandię i poł Europy, przeszedłem zimą wzdłuż Bałtyk, czy przepłynąłem Mazury kraulem. Jak pewnie się domyślasz odpowiedni trening to podstawa, ale nie może on zajmować dużo czasu - nie starczyłoby mi doby.

  To, że warto trenować mądrze udowodnię Ci w naszej wspólnej współpracy - pokażę Ci, że nawet będąc zabieganym Dzikiem warto trenować dla samego siebie, własnych "czelendży" i adventure'ów żeby cieszyć się z uprawianego sportu.

  Współpracuję też z triathlonistami. Zobacz jaki progres osiągnęli

  Nieważne czy dopiero zaczynasz i nie możesz się zebrać z fotela. Czy jesteś wytrawnym biegaczem który powoli przestaje wierzyć w to, że może poprawić swoje wyniki.

  Jestem pewny, że wśród materiałów które przygotowałem znajdziesz wskazówki idealne dla Ciebie.

  Wśród swoich podopiecznych mam i początkujące osoby jak i “praktyków’ którym…

  pomogły moje metody!

  opinia-1
  opinia-2

  Chcesz być zadowolony ze swojego trenowania? Napisz wiadomość i dołącz do grona moich zawodników!