Indywidualna opieka trenera

Plany treningowe do biegania i triathlonu

Treningi, dzięki którym będziesz szybszy, silniejszy i zrealizujesz swoje cele.

Potrzebujesz sprawdzonego planu treningowego dzięki któremu ukończysz wymarzony dystans bez kryzysu? Jeśli tak, to czytaj dalej.

Masz swój pierwszy start już za sobą? A może chcesz zacząć lub w końcu dobrze przygotować się i ukończyć na dużej mocy bez kryzysów? A może startujesz od dawna dla przyjemności i wydaje Ci się że już szybciej się nie da? Co byś powiedział jakby udało się urwać nawet 30minut od planowanego wyniku (wszystko zależy na jakim dystans ;-))? Niezależnie od tego, czy stawiasz dopiero pierwsze kroki w bieganiu czy jesteś już zaprawionym amatorem, to współpraca ze mną ułatwi Ci trening i na pewno go urozmaici. Różne jednostki stricte nastawione na Twój rozwój. Wielu zawodników nawet nie wie co to: tempówki, fartelki, 800tki, 400tki, negative split i wiele innych smaczków. Ze mną tego wszystkiego nauczysz się realizując mój plan treningowy. Będziesz świadomym zawodnikiem i nauczysz się swojego ciała.

Współpraca ze mną jest dla zawodników na każdym poziomie zaawansowania w danym sporcie, niezależnie od poziomu wytrenowania. Wiele z nas nie ma czasu na planowanie swojego treningu, ale marzy o życiówce. Biega i marzy o szybszym tempie i lepszym czasie niż rok temu na mecie zawodów. Perspektywa samego biegania to już dla Ciebie za mało? Bez sensu jest biegać w kółko to samo i oczekiwać nowych rezultatów. To taka życiowa prawda która tyczy się również biegania. Po prostu lubisz biegać. No dobra, nie oszukujmy się - kto nie lubi? Dobre trening to życie, ale szkoda życia żeby nie iść do przodu i tylko biegać. Warto biegać mądrze jak chce się być mocniejszym, sprawniejszym i szybszym. Dzięki mądrze ułożonym treningom nie dość, że nie złapiesz kontuzji, to jeszcze nauczysz się podstaw biegania i dokładnie dowiesz się na czym polegają poszczególne jednostki. Otrzymasz gotowy przepis, który pozwali Ci przygotować szybkość i nie będziesz biegać monotonnie. Holistyczny trening poprawi technikę biegu, a także spowoduje, że te pierwsze kilometry na treningu będą dużo przyjemniejsze. Lepiej cieszyć się zdrowiem, aktywnością i polepszaniem swoich wyników.

Lubię dużo trenować. No dobra, nie oszukujmy się - kto nie lubi? Dobry trening, adventure'y to życie, ale żeby z tego życia "brać więcej", to warto sięgnąć po współpracę indywidualną. Dzięki temu nie dość, że polepszysz swoje wyniki i wzmocnisz swoje to ciało to będziesz cieszyć ze swojej formy. Otrzymasz wiedzę i zbudujesz świadomość zawodnika, która pozwoli Ci cieszyć się sportem i będziesz robić stały progres.

A jeśli jesteś rasowym dzikiem i interesuje Cię triathlon to został mi tylko pakiet rozszerzony:

Pakiet Triathlon

Wszystkie 3 dyscypliny

Pakiet rozszerzony Triathlon:

  • Komunikacja email - z rozsądkiem
  • Indywidualny Plan Treningowy - co 2 tyg.
  • Trening biegowy, funkcjonalny, wzmacniający, siłowy - tak
  • Pomoc w tworzeniu planu startów - tak
  • Monitoring postępów - co 2 tyg.

750 zł 350 zł

Współpraca indywidualna jest w szczególności dla Ciebie, jeśli:

Nie masz czasu na tworzenie własnego planu, a chcesz biegać szybciej

Szukasz rozwiązań do rozwoju szybkości i masz już przebiegniętych trochę kilometrów na swoim koncie

Chcesz ograniczyć ograniczyć ryzyko kontuzji, ale nie do końca wiesz od czego zacząć

Chcesz wykonać profesjonalny trening (również dla amatora), ale nie do końca wiesz od czego zacząć

Chcesz poczuć dodatkowe efekty ze swoich treningów, w momencie kiedy wydaje Ci się, że nie robisz progresu

Obserwujesz kilometry, tempo i HR, ale nie rozumiesz swojego ciała

Wydaje Ci się, że nie masz talentu do biegania / triathlonu. Spokojnie, z moimi treningami stwierdzisz, że wcale nie jest tak źle i możesz się jeszcze rozpędzić

Chcesz biegać szybko bez kontuzji, ale z drugiej strony nie wiesz jak budować obciążenie w poszczególnych tygodniach i poszczególnych jednostek

Co najmniej jeden z powyższych punktów się zgadza? Nawet się nie zastanawiaj - współpraca indywidualna to coś, czego potrzebujesz:

KIM JESTEM I DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ ZE WSPÓŁPRACY INDYWIDUALNEJ?

Aloha! Nazywam się Adam Sułowski i uczę zapędzonych życiem Dzików, i tych zasiedziałych przy biurku też, jak uprawiać sport bez ciśnienia i zdrowo się odżywiać.

Od 8 lat jem roślinnie i na tej diecie osiągam swoje najlepsze wyniki sportowe. O swojej drodze opowiedziałem nieco więcej w największych mediach min. “Dzień Dobry TVN” - mam za sobą sześć ultra triathlonów, w tym Doubleironman z 2015 roku, w którym ustanowiłem rekord Polski poprawiony po 25 latach po Jerzym Górskim, bohaterze filmu "Najlepszy".

Dlaczego pomagam innym?

Wiem, że coraz więcej osób zaczyna zaczyna biegać i startować w triathlonach, wiele z nich jest już zaprawionymi w boju Dzikami i trenują już od lat.

Jednak wiem też, że wokół samego biegania narosło sporo mitów. A bo nudne, ciężkie, niezdrowe, a tak w ogóle to triathlon to sport już tylko dla wybranych.

Absolutnie NIE.

Pokazuję to na swoim przykładzie - trenując do różnych zawodów nigdy nie miałem kontuzji związanych z treningiem (owszem zdarzyły się urazy związane z nartami czy sztukami walki). Startowałem w maratonach, przygotowuję się do zawodów i dużo czasu poświęcam na różne adventure'y. Przejechałem rowerem dookoła Polski, całą Tajlandię i poł Europy, przeszedłem zimą wzdłuż Bałtyk, czy przepłynąłem Mazury kraulem. Jak pewnie się domyślasz odpowiedni trening to podstawa, ale nie może on zajmować dużo czasu - nie starczyłoby mi doby.

To, że warto trenować mądrze udowodnię Ci w naszej wspólnej współpracy - pokażę Ci, że nawet będąc zabieganym Dzikiem warto trenować dla samego siebie, własnych "czelendży" i adventure'ów żeby cieszyć się z uprawianego sportu.

Dlaczego warto skorzystać ze współpracy właśnie ze mną?

Kompletne treningi skrojone na miarę

Jesteś ciekawy, jak wyglądać będzie nasza współpraca?

No dobra, uchylam rąbka tajemnicy!

I co tam? Chcesz spróbować?

Jeśli tak, to już nie czekaj:

Ale to nie wszystko! Współpraca indywidualna niesie za sobą masę innych ważnych zalet! Jakich?

Oto, co jeszcze powinieneś o nim wiedzieć:

Aha, i co ważne. Trenując ze mną nie ma popadania ze skrajności w skrajność. Wychodzę z założenia, że wszystko jest dla ludzi. Nie każdy musi trenować na zabój, lecz dla radości. I to też jest okej. Razem znajdziemy przepis najlepszy wynik z mniejszym nakładem pracy.

Chcę trenować z Adamem Indywidualnie!

Co mówią Dziki, które korzystały już z indywidualnej opieki trenerskiej Adama?

Zobacz sam!

  • Polecam Adama każdemu, kto chce zrobić coś dla siebie i zrozumieć dlaczego to robi. Najbardziej w treningach spodobało mi się zdrowe podejście do sprawy. Rozszerzyłem swoje horyzonty o postrzeganie "tylko zawodów" na dużo szersze aspekty. Adam uświadomił mi, że wszystko robię dla siebie, a treningi nie muszą mnie zabijać. Jest w tym duży balans i pewne piękno. Pokazał, że dobre samopoczucie i świetną formę można osiągnąć w przyjemny sposób. Jak chcecie pracować z idealistą i pasjonatem to mocno polecam.
  • Adam to niesamowity trener i człowiek z pasją do treningu i adventuer'ów. Posiada wielkie zasoby wiedzy i doświadczenia co do trenowania. Podejście do mnie jako do amatora ma bardzo trafne piłuje moje wybryki. Trening mają w sobie wyskoki poziom dopracowania, są ustalone co do szczegółu. Polecam każdemu kto chce zacząć przygodę ze sportem jak i również tym którzy trenują. Swoje pierwsze efekty czułem już po pierwszym tygodniu.
  • Trenuję z Adamem od niedawna, ale myślę, że już wiele mogę powiedzieć. Przede wszystkim cenię sobie współpracę za profesjonalne, solidne podejście - za to że treningi trafione i dopasowane do bieżącej sytuacji. Plik z planem jest fajnie skonstruowany, to wiedzy o treningu i jego założeniach, a sama rozpiska jest jasne, przejrzysta. Adam zawsze odpowiada i dzwoni spytać jak mi idzie i jest to bardzo miłe. Polecam

Indywidualna współpraca pozwoli Ci:


No i jak Dziku? Chcesz wzbić się poziom wyżej ze swoją formą?

Trenuj ze mną!