"Ekspert Intensywności"

Wiedza dzięki której nauczysz się korzystać prawidłowo ze swojego zegarka: zrozumiesz jakim tempem lub z jakim tętnem powinieneś biegać!

Kurs video, dzięki którym osiągniesz wymarzone wyniki, będziesz biegać mądrze i dobierzesz sobie SAM odpowiednią intensywność!

“Expert intensywności i swojego treningu w bieganiu” to kurs z planem treningowym, testem z którego skorzystają zarówno osoby, które są na początku swojej przygody z bieganiem lub są świadomymi zawodnikami i chcą zacząć trenować mądrze a nie ciężko. Czego dowiesz i nauczysz się z kursu?

 • Nauczysz się korzystać z zakresów tempa biegu, zakresów tętna, wdrożysz je do swojego treningu i od razu poczujesz efekty,
 • Rozwiniesz swojego skilla w bieganiu, ciesząc się swoim wysiłkiem i staniesz się sam dla siebie trenerem,
 • Poprawisz swoje wyniki, wykonując swoje treningi prawidłowo i nie chodząc po omacku,
 • Zdobędziesz lepszą formę fizyczną, mniejszym nakładem pracy,
 • Zyskasz wiedzę jak planować swoje treningi i z jakich narzędzi do analizy treningu korzystać.

197 zł 147 zł

Potrzebujesz sprawdzonej metodyki treningu dzięki czemu Twoje treningi będą przynosiły efekty? Jeśli tak, to czytaj dalej.

Mądre trenowanie da Ci pewność, że wykonujesz swoje treningi w określonych strefach intensywności. Warto nauczyć się mądrze trenować jeśli chcesz robić wyniki. Zamiast marnować czas na wykańczające treningi lepiej trenować w bezpieczny sposób i cieszyć się czasem podczas aktywności fizycznej. Ten kurs jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania w bieganiu. Wskazane jest dzielić swój trening na makro cykle i mikro cykle. Ten kurs pozwoli Ci określić w których strefach powinieneś trenować realizując swój plan, a także spowoduje, że będzie rozumiał co w danej chwili trenujesz. Wystarczy dosłownie poświęcić kilkanaście minut, byś wiedział/a jak masz trenować.

Ten kurs jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania w bieganiu. Biegaczy, którzy chcą polepszyć swoje wyniki sportowe oraz osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem. Wskazane jest bieganie na odpowiedniej intensywności w szczególności jeśli jesteś na początku swojej przygody z bieganiem lub triathlonem, wracasz po przerwie lub kontuzji lub jesteś świadomym zawodnikiem. Pozwoli Ci to uniknąć kontuzji, a także spowoduje, że te pierwsze kilometry na danym treningu będą dużo przyjemniejsze. Intensywność będzie dla Ciebie kluczem, gdyż często jest tak że biegamy zbyt mocno treningi które powinny być mało intensywne przez co nie regenerujemy się na treningi szybkościowe.

Ja wiem jak jest, praca, dom, szkoła, obowiązków jest masa, a tu jeszcze przydałoby się mądrze trenować. Zaufaj mi perspektywa urazów czy kontuzji jest dużo gorsza. Lepiej cieszyć się zdrowiem, aktywnością i polepszaniem swoich wyników. Poświęć jeden wieczór i wyznacz swoje strefy treningowe a zobaczysz że będziesz lepiej się regenerował i czuł na treningach

Ja lubię dużo trenować. No dobra, nie oszukujmy się - kto nie lubi? Dobry trening, adventure'y to życie, ale żeby za dużo tego życia nie tracić, to warto sięgnąć po mój kurs. Dzięki niemu nie dość, że polepszysz swoje wyniki i wzmocnisz swoje to ciało to będziesz cieszyć ze swojej formy. Otrzymasz 1h40min materiału, który pozwoli Ci ustalić poziom wysiłku fizycznego w którym powinieneś trenować i będziesz robić stały progres.

Zrób to dla siebie:

Kurs “Expert intensywności i swojego treningu w bieganiu” zawiera:

 • Wprowadzenie - po co Ci intensywność, co to znaczy trenować mądrze a nie ciężko, analizy przykładu jak dużo korzyści odniósł jeden z moich zawodników stosując się do zaleceń  
 • Całościowej analizy stref intensywności - w których strefach robić konkretne jednostki, do czego służą dane strefy i jak się w tym odnaleźć
 • Określenie swojej intensywności z dokładnym przykładem jak to zrobić w przypadku: tempa, tętna, RPE, odnalezienia tego w treningu
 • Treningu na 4 tygodnie przygotowującego Cię to testu szybkościowego oraz testu który powinno się powtarzać co jakiś czas jeśli chce się robić progres
 • Analiza intensywności pod względem skali RPE i tętna
 • Które zadania treningowe realizujemy w których strefach intensywności/li>
 • Bonus! Nie popełniaj tego błędu realizując Twój plan treningowy
 • Jak wyznaczyć strefy intensywności bazując na tempie biegu?
 • Jak wyznaczyć strefy intensywności bazując na tętnie
 • Zanim zrobisz test! – Przejdź przez ten 4tygodniowy trening
 • Jak wygląda tydzień w którym robisz test
 • Test – plan treningowy na tydzień testu – PDF pobierz
 • Alternatywna forma odnajdowania swoich stref w treningu
 • Przykład – Omówienie planu i intensywności w konkretnym treningu
 • Bonus! – Darmowy program do analizy Twojego treningu za który normalnie byś zapłacił 50zł/mc
 • Bonus! – Strefy intensywności na rowerze
 • Bonus! – Podsumowanie sztuki treningowej

No to jak? Masz zacząć trenować mądrze?

197 zł 147 zł

Ten kurs jest w szczególności dla Ciebie, jeśli:

Wydaje Ci się, że nie masz czasu na dodatkowe treningi

Chcesz nauczyć się rozumieć trening, wdrożyć metodykę i od razu poczuć efekty

Chcesz ograniczyć ograniczyć ryzyko kontuzji, ale nie do końca wiesz od czego zacząć

Masz wrażenie, że treningi które robisz są zbyt obciążające - w kursie pokaże Ci jak to zmienić

Chcesz poczuć dodatkowe efekty ze swoich treningów, w momencie kiedy wydaje Ci się, że nie robisz progresu

Liczysz przebiegnięte kilometry. Czujesz jednak, że Twoje ciało nie pracuje spójnie jako całość!

Wydaje Ci się, że nie masz talentu do biegania. Spokojnie, z moją stwierdzisz, że sporo jednostek było źle realizowanych i możesz się jeszcze rozpędzić

Ciśniesz na siłce, jesteś Dzikiem, chcesz mieć jednak mega przygotowane ciało do specyficznego sportu jakim są bieganie

Co najmniej jeden z powyższych punktów się zgadza? Nawet się nie zastanawiaj - ten kurs to coś, czego potrzebujesz:

KIM JESTEM I DLACZEGO STWORZYŁEM TE KURSY?

Aloha! Nazywam się Adam Sułowski i uczę zapędzonych życiem Dzików, i tych zasiedziałych przy biurku też, jak uprawiać sport bez ciśnienia i zdrowo się odżywiać.

Od 8 lat jem roślinnie i na tej diecie osiągam swoje najlepsze wyniki sportowe. O swojej drodze opowiedziałem nieco więcej w największych mediach min. “Dzień Dobry TVN” - mam za sobą sześć ultra triathlonów, w tym Doubleironman z 2015 roku, w którym ustanowiłem rekord Polski poprawiony po 25 latach po Jerzym Górskim, bohaterze filmu "Najlepszy".

Po co stworzyłem te kursy?

Wiem, że coraz więcej osób zaczyna zaczyna biegać i startować w triathlonach, wiele z nich jest już zaprawionymi w boju Dzikami i trenują już od lat.

Jednak wiem też, że wokół samego biegania narosło sporo mitów. A bo nudne, ciężkie, niezdrowe, a tak w ogóle to triathlon to sport już tylko dla wybranych.

Absolutnie NIE.

Pokazuję to na swoim przykładzie - trenując do różnych zawodów nigdy nie miałem kontuzji związanych z treningiem (owszem zdarzyły się urazy związane z nartami czy sztukami walki). Biorę udział w maratonach, przygotowuję się do zawodów i dużo pracuję. A do tego robię dodatkowe jednostki związane z aktywacją, core i rozciąganiem. Jak widzisz, to nie może zajmować dużo czasu - nie starczyłoby mi doby.

To wszystko udowodnię Ci w swoim kursie - pokazuję, że nawet będąc zabieganym dzikiem warto poświęcić parę minut na zdobycie dodatkowej wiedzy żeby cieszyć się z uprawianego sportu.

Dlaczego warto skorzystać właśnie z mojego kursu

Ekspert Intensywności i Mistrz własnego treningu?

Jesteś ciekawy, co znajduje się w kursie?

No dobra, uchylam rąbka tajemnicy!

I co tam? Chcesz spróbować?

Jeśli tak, to już nie czekaj:

Ale to nie wszystko! Kursy niosą za sobą masę innych ważnych zalet! Jakich?

Oto, co jeszcze powinieneś o nim wiedzieć:

Aha, i co ważne. Poprawa szybkości, wytrzymałości to praca której musisz się poświęcić. Jednak jest to cel sam w sobie, a nagrodą będą życiówki, zadowolenie z wysiłku, trenowanie bez kontuzji. Pamiętaj jednak, że efekty nie biorą się z dnia na dzień, ale warto uruchomić proces w którym wygrywasz Ty i Twoje zdrowie. Aloha Twojemu nowemu ja!

Chcę Eksperta Intensywności!

Co mówią Dziki, które trenują ze mną lub korzystają tego kursu?

Zobacz sam!

 • Polecam Adama każdemu, kto chce zrobić coś dla siebie i zrozumieć dlaczego to robi. Najbardziej w treningach spodobało mi się zdrowe podejście do sprawy. Rozszerzyłem swoje horyzonty o postrzeganie "tylko zawodów" na dużo szersze aspekty. Adam uświadomił mi, że wszystko robię dla siebie, a treningi nie muszą mnie zabijać. Jest w tym duży balans i pewne piękno. Pokazał, że dobre samopoczucie i świetną formę można osiągnąć w przyjemny sposób. Jak chcecie pracować z idealistą i pasjonatem to mocno polecam.
 • Adam to niesamowity trener i człowiek z pasją do treningu i adventuer'ów. Posiada wielkie zasoby wiedzy i doświadczenia co do trenowania. Podejście do mnie jako do amatora ma bardzo trafne piłuje moje wybryki. Trening mają w sobie wyskoki poziom dopracowania, są ustalone co do szczegółu. Polecam każdemu kto chce zacząć przygodę ze sportem jak i również tym którzy trenują. Swoje pierwsze efekty czułem już po pierwszym tygodniu.
 • Trenuję z Adamem od niedawna, ale myślę, że już wiele mogę powiedzieć. Przede wszystkim cenię sobie współpracę za profesjonalne, solidne podejście - za to że treningi trafione i dopasowane do bieżącej sytuacji. Plik z planem jest fajnie skonstruowany, to wiedzy o treningu i jego założeniach, a sama rozpiska jest jasne, przejrzysta. Adam zawsze odpowiada i dzwoni spytać jak mi idzie i jest to bardzo miłe. Polecam

Instrukcje z tego kursu pozwolą Ci:


No i jak Dziku? Chcesz zacząć biegać mądrze i skorzystać z pigułki wiedzy nad którą pracowałem długimi miesiącami?

Bierz biegaj mądrze!