Pomogę Ci ułożyć Twoje treningi do Hunt Run!

Spróbuj 14 dni / Treningi skrojone na miarę / Pobiegnij mocniej na Kotelnicy lub w Kozienicach!

Adam Sułowski, Organizator Hunt Run, Rekordzista Polski w Double Ironman (2015 - 2017)

Pomogę Ci ogarnąć Twój trening!

Współpraca indywidualna przez 14dni

Copy of Ty Maratończyk (6)
Co otrzymujesz w ramach tego pakietu?
  • Konsultacja telefoniczna 30min żeby lepiej przygotować trening,
  • Indywidualny plan treningowy stworzony w bloku 2tygodniowym pod Twoje cele,
  • Wyznaczanie stref intensywności i doradzanie odnośnie tempa, test jeśli uda się w tym czasie
  • Dostęp dla grupy moich zawodników i support
  • Stała komunikacja email
  • Jeśli Ci się spodoba i zdecydujesz się przedłużyć współpracę to otrzymasz Kurs Ekspert Intensywności i Mistrz swojego treningu a każdy kolejny miesiąc będzie w atrakcyjnej cenie 250zł
  • Jeśli zdecydujesz na 2 tygodnie współpracy to poukładam Ci Twój plan i pomogę obrać kierunek jak powinieneś trenować - z przyjemnością
14 dniowa współpraca indywidualna

150 89 zł

Jesteś ciekawy jakie korzyści może przynieść współpraca ze mną?

No dobra to sprawdź jakie postępy mają moi zawodnicy

23
Andrzej powrót do startów po 1,5 roku przerwy. W pierwszym starcie - Bieg Wierchami na 60km 2550m zajmuje w generalce drugie miejsce, a w kategorii mężczyzn 1sze. Całość 6h12min. Czyli pierwsze miejsce w open zajęła kobieta a drugie Andrzej 😉. 4 miesiące solidnej współpracy dały szybko efekt.Z Andrzejem- realizowaliśmy 5 jednostek tygodniowo i na początku trochę roweru. Raz szybkościówki i raz longi z zadaniami docelowymi. Na tygodniu uzupełniacze typu easy z przebieżkami lub podbiegi. Najważniejsze to trafiać w treningi i realizować ich cel 😉 Z tą piękną puentą Was zostawiam, a dla Andrzeja gratki za mądrą pracę i pucharek.
Krzysiek po 4 miesiącach współpracy - cel maraton. Co osiągamy? Krzysiek z maratonu z 4h6min przechodzi na 3h20min po 4 miesiącach!Trening z przełamanie pokazujący gdzie jest zawodnik. Krzysiek po 4 miesiącach współpracy robi w weekend mocniejszy trening przed Wings for life i na treningu robi życiówkę na 10km i 21km. W styczniu przyszedł z życiówką maratońską na poziomie 4h6min dziś długie wybieganie w tempie na 3h20min przy budowanym tempie - bez gazu od początku 🙂. Duma! Chciałbym powiedzieć że sam nie wiem jak to możliwe, ale brak wymówek i rzetelnie wykonywane 4 treningi w tygodniu dają efekty 😉. Do tego pozytywne nastawienie i brak ciśnienia, że wyniki mają być jutro. O to chodzi!
Romek wiek 60 lat- cel maraton poniżej 3h. To wspaniały i bardzo pozytywny zawodnik z którym lubię rozmawiać bo nigdy nie narzeka i jest bardzo optymistyczny. Romek solidnie trenuje. Zazwyczaj około 5 razy w tygodniu. Trening jest wszechstronny ale z ukierunkowaniem na szybkość żeby był zapas w maratonie. Mimo wieku mega daje radę i robi stały progres. Wygrywa na luzie swoje kategorie knock out'ując rywali po 30 minut w swojej kategorii.

No i jak Dziku? Chcesz wzbić się poziom wyżej ze swoją formą?

Trenuj ze mną!