Jak z biegaczy amatorów zrobiłem solidnych zawodników, bez poświęcania się tylko sportowi i bez trenowania do maksymalnego upadku.

Zadziała nawet jeśli dopiero zaczynasz biegać.

Zresztą posłuchaj innych zawodników bezpośrednio po ich startach!

opinia-1
opinia-2

Zawsze możesz jeszcze jeszcze zobaczyć 168 opinii na moim fejsie - chyba że nie zaktualizałem i jest tego więcej :-)

Posłuchaj o debiucie w Maratonie w Atenach i całym sezonie

Krzysiek po 4 miesiącach współpracy - cel maraton z 4h6min na na 3h20min


Krzysiek robi w weekend mocniejszy trening przed Wings for life i na treningu robi życiówkę na 10km i 21km. Hmm Krzysiek w styczniu przyszedł z życiówką maratońską na poziomie 4h6min dziś długie wybieganie w tempie na 3h20min przy budowanym tempie - bez gazu od początku 🙂. Duma! Chciałbym powiedzieć że sam nie wiem jak to możliwe, ale brak wymówek i rzetelnie wykonywane 4 treningi w tygodniu dają efekty 😉. Do tego pozytywne nastawienie i brak ciśnienia, że wyniki mają być jutro. O to chodzi!
180224756_4569081769773625_4320606149239247594_n

Michał - przygotowanie do Ironmana - 3 miesiąe współpracy!

Michał, ale urwał! - poprawia stare FTP z 220wat (20marzec 2021) na 253wat (2maj 2021). Dodatkowo mega progres w bieganiu. 21marca - 5km przebiega w 23min 51sek - 4:46/km, a wczoraj 21min47sek - 4:20/km. Michał trenuje do Ironmana i lecimy mocno w kierunku 300wat i na złamanie 20min na 5km przy okazji. Mega gratsy! Za nami już 3miesiące współpracy.

Edyta - przygotowanie do 1/2IM triathlon

Dzisiaj gratki dla naszej wspaniałej Edyta Konarska za zajęcie 4 miejsce w kategorii wiekowej i poprawę 13minut na duathlonie w Katowicach na sprinterskim dystansie. Powiem Wam, że Edyta pięknie trenuje i niczego nie odpuszcza. 7-12 jednostek tygodniowo było grane i pięknie przez to przechodziła więc są też efekty! Poniżej krótka relacja od Edyty i wielkie Aloha od grupy! Edyta już tydzień startuje w Sobótce na 60km więc trzymamy kciuki! Trening był grany moc jest można startować dużo i intensywnie! Relacja Edyty ze startu: "Mój pierwszy start duathlon 2021. Jechałam pełna obaw czy dam radę czy podołam, później pomyślałam że pobiegnę sprawdzę się spokojnie. Start wg czasów ustawiłam się na końcu (w sumie nawet nie wiedziałam), spytam kolegi obok, ilu za nami on mówi my ostatni, szok. Nie znam trasy zaczynam gonić aby mieć kontakt wzrokowy, nie taka była taktyka, kończę bieg przy prawie max HR, jestem zmęczona, a tu rower i wieje. Jadę mam myśli znowu to samo brak energii, próbuje złapać koło żeby odpocząć, nabrać sił, nie poddaję się. Udaje się jakoś się odbudowuje trochę, mam nadzieje. Jadę do końca. Oczekiwałam od siebie więcej ale wyszło i tak przyzwoicie. Wychodzę na bieg i się boję, że to koniec moich zasobów energetycznych. Ale za chwilę ogromne zdziwienie że moje nogi coraz szybciej chcą biec 😱, nigdy nie miałam tak że biegłam do mety szybko. Zawsze to był bieg przerywany spacerem, a dzisiaj mega bieg i z każdym km szybciej, jestem w szoku, to nie ja. A jednak ja. Mogę, dałam radę 💪. Zaufałam Adamowi na 100% i bardzo dziękuję mu za to co dzisiaj przeżyłam, chcę więcej 😍😍 Ode mnie na koniec. Spokojnie wystartujesz z mocniejszą grupa następnym razem, złapiesz odpowiednie koło i będzie lepiej! Super bieg i praca!
received_211450614082614
opinia1

Leszek po tylko dwóch miesiącach współptacy - dyscyplina bieganie

opinia 5

Kolpletny Atleta - ćwiczenia core, rozciąganie i aktywacja jak widać przynoszą efekty. W pewnym wieku lub przy siądzecej pracy warto mieć pewny zestaw ćwiczeń dzięki któremu możesz cieszyć się z uprawianego sportu ;-). Gratki za Konsekwencję Tomek

opinia3

Ola korzystała z gotowego planu - baza biegowa z rozpędem!

opinia2

Paweł gotowe plany treningowe + Kompletny Atleta

Opnia5

Maciek 2 miesiące współpracy - 12min poprawy na dystansie 15km i to nawet trasie z 200m przywyższeń

187365147_813011709320990_6146254048972654025_n

Romek 3 miesiące współpracy - zwycięstwo w półmaratonie i przygotowanie do złamania trójki

187645797_908890759686767_4988204562425836592_n

Paweł przygotowanie do Ironmana! Poprawa ftp z 270wat na 320!

Współpraca indywidualna jest w szczególności dla Ciebie, jeśli:

Nie masz czasu na tworzenie własnego planu, a chcesz biegać szybciej

Szukasz rozwiązań do rozwoju szybkości i masz już przebiegniętych trochę kilometrów na swoim koncie

Chcesz ograniczyć ograniczyć ryzyko kontuzji, ale nie do końca wiesz od czego zacząć

Chcesz wykonać profesjonalny trening (również dla amatora), ale nie do końca wiesz od czego zacząć

Chcesz poczuć dodatkowe efekty ze swoich treningów, w momencie kiedy wydaje Ci się, że nie robisz progresu

Obserwujesz kilometry, tempo i HR, ale nie rozumiesz swojego ciała

Wydaje Ci się, że nie masz talentu do biegania / triathlonu. Spokojnie, z moimi treningami stwierdzisz, że wcale nie jest tak źle i możesz się jeszcze rozpędzić

Chcesz biegać szybko bez kontuzji, ale z drugiej strony nie wiesz jak budować obciążenie w poszczególnych tygodniach i poszczególnych jednostek

Co najmniej jeden z powyższych punktów się zgadza? Nawet się nie zastanawiaj - współpraca indywidualna to coś, czego potrzebujesz:

KIM JESTEM I DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ ZE WSPÓŁPRACY INDYWIDUALNEJ?

Aloha! Nazywam się Adam Sułowski i uczę zapędzonych życiem Dzików, i tych zasiedziałych przy biurku też, jak uprawiać sport bez ciśnienia i zdrowo się odżywiać.

Od 8 lat jem roślinnie i na tej diecie osiągam swoje najlepsze wyniki sportowe. O swojej drodze opowiedziałem nieco więcej w największych mediach min. “Dzień Dobry TVN” - mam za sobą sześć ultra triathlonów, w tym Doubleironman z 2015 roku, w którym ustanowiłem rekord Polski poprawiony po 25 latach po Jerzym Górskim, bohaterze filmu "Najlepszy".

Dlaczego pomagam innym?

Wiem, że coraz więcej osób zaczyna zaczyna biegać i startować w triathlonach, wiele z nich jest już zaprawionymi w boju Dzikami i trenują już od lat.

Jednak wiem też, że wokół samego biegania narosło sporo mitów. A bo nudne, ciężkie, niezdrowe, a tak w ogóle to triathlon to sport już tylko dla wybranych.

Absolutnie NIE.

Pokazuję to na swoim przykładzie - trenując do różnych zawodów nigdy nie miałem kontuzji związanych z treningiem (owszem zdarzyły się urazy związane z nartami czy sztukami walki). Startowałem w maratonach, przygotowuję się do zawodów i dużo czasu poświęcam na różne adventure'y. Przejechałem rowerem dookoła Polski, całą Tajlandię i poł Europy, przeszedłem zimą wzdłuż Bałtyk, czy przepłynąłem Mazury kraulem. Jak pewnie się domyślasz odpowiedni trening to podstawa, ale nie może on zajmować dużo czasu - nie starczyłoby mi doby.

To, że warto trenować mądrze udowodnię Ci w naszej wspólnej współpracy - pokażę Ci, że nawet będąc zabieganym Dzikiem warto trenować dla samego siebie, własnych "czelendży" i adventure'ów żeby cieszyć się z uprawianego sportu.

Co mówią jeszcze inne Dziki, które korzystały już z indywidualnej opieki trenerskiej Adama?

Zobacz sam!

  • Polecam Adama każdemu, kto chce zrobić coś dla siebie i zrozumieć dlaczego to robi. Najbardziej w treningach spodobało mi się zdrowe podejście do sprawy. Rozszerzyłem swoje horyzonty o postrzeganie "tylko zawodów" na dużo szersze aspekty. Adam uświadomił mi, że wszystko robię dla siebie, a treningi nie muszą mnie zabijać. Jest w tym duży balans i pewne piękno. Pokazał, że dobre samopoczucie i świetną formę można osiągnąć w przyjemny sposób. Jak chcecie pracować z idealistą i pasjonatem to mocno polecam.
  • Adam to niesamowity trener i człowiek z pasją do treningu i adventuer'ów. Posiada wielkie zasoby wiedzy i doświadczenia co do trenowania. Podejście do mnie jako do amatora ma bardzo trafne piłuje moje wybryki. Trening mają w sobie wyskoki poziom dopracowania, są ustalone co do szczegółu. Polecam każdemu kto chce zacząć przygodę ze sportem jak i również tym którzy trenują. Swoje pierwsze efekty czułem już po pierwszym tygodniu.
  • Trenuję z Adamem od niedawna, ale myślę, że już wiele mogę powiedzieć. Przede wszystkim cenię sobie współpracę za profesjonalne, solidne podejście - za to że treningi trafione i dopasowane do bieżącej sytuacji. Plik z planem jest fajnie skonstruowany, to wiedzy o treningu i jego założeniach, a sama rozpiska jest jasne, przejrzysta. Adam zawsze odpowiada i dzwoni spytać jak mi idzie i jest to bardzo miłe. Polecam

Chcesz być zadowolony ze swojego biegania? Napisz wiadomość i dołącz do grona moich zawodników!